Biz Kimiz?

[qode_video_box video_image=”396″ video_link=”https://www.youtube.com/watch?v=oov9Fe9i5NE”]

  • Kocaeli genelinde bulunan profesyonel ve sertifikalı pilot ekibimizle istemiş olduğunuz her türlü havadan görüntüyü sizlere sunuyoruz. Sahip olduğumuz ekipman genişliği ile gerek ticari gerekse sanatsal işlerinizde sizlere takım arkadaşlığı yapıyoruz. Emlak ve gayrimenkul çekimleriniz, düğün, nişan, doğum günü ve her türlü organizasyonlarınız için ebabil drone ekibi olarak hizmetinizdeyiz.
  • Havadan fotoğraf ve video çekme konusunda uzmanlaşmış, yetenekli, dinamik, üretken ve motive olmuş bir ekibiz…
  • İsteğiniz doğrultusunda canlı görüntülerle size en ekonomik hizmeti vermek için bizi aradığınızda, ortaya çıkaracağımız işten son derece memnun kalacağınıza söz veriyoruz.
  • Kocaeli ebabil drone çekimi ekibi her yerde…
  • Geniş bir yelpazede hizmet vermekte ve çok yönlü çözümler sunmaktadır. Kocaeli, Yalova, Sakarya ve Bursa’da  Drone Çekimi hizmetlerimiz ile müşterilerimize arzu ettikleri görüntüleri sunmaktayız.
  • Profesyonel havadan fotoğraf çekim hizmetlerini son teknoloji ile yapıyoruz. Konusunda uzman personelimiz tarafından yapılan çekimler ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.
  • Çektiğimiz hava videoları profesyonel seviyede olup full hd yada 4K çözünürlükte teslim edilmektedir. Ayrıca Tanıtım filmi özelliği taşıyan videolar olarak da kurguluyoruz.
  • Drone çekimlerimizi isteğinize göre fotoğraf ve video formatlarında yapabilmekteyiz. Full hd kameralara sahip dronlarımızla hava koşullarını da dikkate alarak çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sizlerin talebi doğrultusunda senaryomuzu kurguluyoruz ve belirlediğimiz gün ve zamanda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş lisanlı pilotlarımızla çekimimizi gerçekleştiriyoruz.
[icon_text box_type=”normal” icon_type=”normal” icon_position=”top” icon_size=”fa-4x” use_custom_icon_size=”no” title_tag=”h6″ separator=”no” text=”Tüm drone, video ve fotoğraf çekimleri yüksek kalitede işlenmektedir.” title=”YÜKSEK KALİTE HAKİMİYETİ” image=”309″]
[icon_text box_type=”normal” icon_type=”normal” icon_position=”top” icon_size=”fa-4x” use_custom_icon_size=”no” title_tag=”h6″ separator=”no” text=”Ekibimiz, yorulmak bilmeden, çözüm odaklı çalışmalar yapmaktadırlar.” title=”SINIRSIZ EKİP ENERJİSİ” image=”311″]
[icon_text box_type=”normal” icon_type=”normal” icon_position=”top” icon_size=”fa-4x” use_custom_icon_size=”no” title_tag=”h6″ separator=”no” text=”Tüm çalışmalarınız EBABİL DRONE kalite ve güvencesindedir.” title=”KONTROL BİZDE” image=”312″]
[icon_text box_type=”normal” icon_type=”normal” icon_position=”top” icon_size=”fa-4x” use_custom_icon_size=”no” title_tag=”h6″ separator=”no” text=”Sizin için her önemli ayrıntı bizim için de önem arz eder. ” title=”HER DETAY KADRAJIMIZDA” image=”310″]