Gayrimenkul Çekimleri

GAYRİMENKUL EMLAK DRONE ÇEKİMİ

Drone fotoğrafçılığı emlak alanında faaliyet gösteren şirketler için çok etkileyici fotoğraflar çekmek bakımından sınırsız alternatifler sunmaktadır. Artık müşterilerin bir yapıyı görmeye gelmeden önce internetten bir araştırma ve ön eleme yaptığını ele alırsak bu elemeden başarıyla geçebilmek maksadıyla etkileyici ve tüm detayları görebileceği bir tanıtıma gereksinim duyulduğu kesin. Bir yapının havadan çekilmiş fotoğraflarıyla yerden çekilmiş fotoğrafları arasında etkileyicilik bakımından çokça fark bulunmaktadır.

Gayrimenkulda yerden çekilen dar açılı fotoğraflar eskide kaldı diyebiliriz. Çevre düzenlemesi ile birlikte düşünülmüş bir konut projesinde, hitap ettiğiniz kitleye en sağlıklı tanıtımı, bir bütün olarak herşeyi bir arada sunarak yapabilirsiniz. Bu bağlamda konutun yukarısından farklı açılar ve yüksekliklerden çekilen resim ve videolar, sergilemek istediğiniz herşeyi bir araya getirerek daha etkileyici bir izlenim bırakacaktır.

Bizler Kocaeli ebabil drone çekim hizmeti ile her türlü konut ve arsanızın havadan çekimlerini yapıyoruz, kurguluyoruz ve gerek yüksek kalitede, gerekse sosyal medya araçlarında kullanılabilir hale getirerek sizlere teslim ediyoruz.

Hemen bizimle iletişime geçin…